Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škoda

2. 6. 2008

 

ŠKODA RS 

Obrazek,,Octavia RS je nejsilnější a nejrychlejší sériově vyráběný model Škoda. Kromě toho však zůstává i prostorným a komfortním rodinným vozem."   tvrdí výrobce Auto Škoda na svých stránkách...ovšem mě nezbývá nic jiného dodat, než fakt, že mají částečnou pravdu.Částečnou asi jen proto, že(jsem hold srdcem subarista)  RS sice háže jistou konkurenci Subaru Impreze (te starší) ale skutečnost je taková, že RS Subaru nešahá ani pod pneumatiky.

Tedy pozor...proč tady to auto ale vůbec mám že?:) když ho tak shazuji?:D Protože si získalo mé sportovní srdce stejně jako Subík;) ale jsem věrná osůbka... nechci tu vůbec srovnávat RS a Subaru Impreza s boxerem..:) Tady je nutno dodat, že jeto chlouba Škody..jasně mají teď nové Superb ale ruku nasrdce ti co chtěli RS. toužili po atraktivním, sporotvním zevnějšku a hlavně  luxusněsportovního pocitu s jízdy nebo snad ne? většina majitelů byli nadšení z OCTAVIE a pak je nadchla sportovní, vylepšená opravdu unikatní srandička jménem ŠKODA RS ...  tu další polovinu zájemců nadchl určitě ojedinělý až agresivní designe který spolu se značkou škody zaručuje určitou kvalitu a bezpečnost... zkráceně už jste někdy viděli auto z tak úžasným charisma? (jasně kromě Subaráckých krasavců:) no prostě to je vznešený král octavií automobilky ŠKODA.

Škoda RS v kostce :)

  • začneme motorem vyrábí se vznětový tak i zážehový;)2,0 TFSI /147 kW a 2,0 TDI PD/125 kW
  • Když se to zhrne tak maximálka u těchto uvedených motorů se pohybuje okolo těch 170-200 koní....no  je to krása musíte prostě umět vybrat motor, který bude vyhovovat vám...ale pozor uvažujte tak, že do budoucna nafty ubývá a benzin je čím dál drahší..ono jeto vlastně teď momentálně jedno..nevšímej te si mých černých vizí prostě vybírejte srdcem ;)
  • (menší dodatek Subaru Impreza má 280 koní..:)
  • myslím si že to základní stači..:) protože narovinu vše ostatní  exterier interier, bezpečnostní doplňky a další technické vychytávky udělali z ,,obyčejné octavie" opravdu nadupaného krasavce...:)  více doporučuji si přešíst na ofic.stránkách škody.. a stojí to zato pěkné čtení ;)
  • http://new.skoda-auto.com/CZE/Pages/home.aspx

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky ŠKODA RS

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář